منو

وزیرکشور در رفسنجان: مدیریت بحران استان کرمان خوب بود

وزیرکشور بعد ازبازدید از مناطق سیل زده شهرستان رفسنجان گفت: مدیریت بحران مسئولین استان کرمان خیلی خوب بود.

۰۹ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار،سردار وحیدی در حاشیه بازدید از مناطق سیل زده شهرستان رفسنجان گفت: بارش‌های فراوان در منطقه رخ داده و براساس گزارشی که ارائه شد در این دو سه شب ۱۲۵ میلی متر باران در رفسنجان باریده است که حجم سیل بالا آمده از ارتفاعات سرچشمه وارد شهر رفسنجان شده و به ویژه از نیمه شب حجم آب بیشتر شده است.

وی افزود: آبگرفتگی شهر و روستا‌های رفسنجان را در برگرفته و ما از نزدیک شهر و روستا‌ها را دیده وکمک می‌کنیم برای رفع مشکل، حجم خوبی از امکانات وتجهیزات وارد شهر شده است واحد‌های مهندسی و یدک کش که کمک کنند زودتر این مشکل برای مردم شهر رفع شود.

وزیر کشور تاکیدکرد : روستای کوثر ریز را از نزدیک دیدیم، خوشبختانه با مدیریت خوب بحران در استان راز قبل هلال احمر وبسیج و جهادگران کارا شروع کرده بودند و یکی شرکت‌های منطقه مسئولیت گرفت که برای حل مشکل این روستا کمک کند بنیاد مسکن نیز نماینده اش مستقر شده تا خسارت ارزیابی و کمک کنند.

وحیدی عنوان کرد: در مجموع مدیریت خوب عزیزان در استان کرمان سپاه ونیروی انتظامی و ارتش و هلال احمر و بسیج در این بحران مشهود بود وهمه درگیر هستند ودرحال کمک هستند.

وی درخصوص خسارت به باغات پسته شهرستان نیز گفت: خسارت‌ها توسط وزارت جهاد کشاورزی ارزیابی شده و دولت نیز برای کاهش خسارت کمک می‌کند.

در آخر خاطر نشان کرد: سفر رئیس جمهور این هفته به استان کرمان انجام می‌شود مگر اینکه سیل شرایط جدیدی برای استان ایجاد کند که سفر کنسل شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.