منو

پاسخ به بیش از ۲۰۰ مطالبه مردمی توسط شهرداری رفسنجان در سیل اخیر

در پی وقوع سیلاب در رفسنجان و شدت آبگرفتگی معابر در محلات، بیش از ۲۰۰ تقاضا از سوی شهروندان توسط مرکز فوریت های شهری دریافت شد.

۱۰ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، به دنبال وقوع سیلاب گسترده‌ و سرازیر شدن حجم زیادی از آب به معابر، خانه ها و مغازه ها، فعالیت مرکز فوریت های شهری برای دریافت مطالبات شهروندی نیز ۲۴ ساعته شد.

در همین راستا در مدت زمان دو روز بیش از ۲۰۰ تماس تلفتی با سامانه ۱۳۷ برقرار شد که عمدتا شامل گزارش هایی از آبگرفتگی در بلوار امام علی(ع)، بلوار کوثر، بلوار آیت الله طالقانی، شهرک یادگار امام، شهرک هزار واحدی. شهرک جهاد، شهرک فرهنگیان، خیابان حجاب، محله الله آباد، محله صادق آباد، خیابان نهالستان، محله خواجو، بلوار شهید عابدینی، خیابان سید رسول هاشمی، بلوار آیت الله مدرس، بلوار آیت الله مفتح، میدان ۹دی، میدان شهیدان امینی، میدان شهریار، میدان شهید پرتوی، خیابان های معراج جنوبی و شمالی، بلوار شهید میرزایی و بلوار شریعتی بوده است.

درخواست خاکریزی در معابر، کسب اطلاع از وضعیت مناطق پرخطر و وضعیت راه های ارتباطی درون شهری و برون شهری و مراکز اقامتی و اسکان و درخواست کمک برای رفع خطر از منازل و معابری که بر اثر نفوذ آب دچار خسارت شده بودند، عمده مطالبات شهروندی را شامل می شد.
شایان ذکر است به دلیل اختلال پیش آمده در سامانه ۱۳۷ که از صبح امروز رخ داده است، شهروندان محترم می توانند گزارش آبگرفتگی معابر را با شماره ۳۴۲۵۸۶۹۹ اعلام کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.