منو

ارائه خدمات بشردوستانه به ۹۵۰۰ سیل زده

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از ارائه خدمات بشردوستانه این جمعیت به ۹ هزار و ۵۰۰ سیل زده استان خبر داد.

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،رضا فلاح گفت: در طی وقوع پدیده مانسون در برخی از نقاط مختلف استان، ۱۵۰ نفر از اعضای داوطلب تیم‌های سحر و کانون‌های جوانان شهرستان‌ها و شهر‌های بافت، رفسنجان، شهربابک، عنبرآباد، کهنوج، کرمان، زرند، راور، راین و شهداد به حادثه دیدگان از سیل خدمت رسانی کردند.

او با اشاره به بهره مندی ۹ هزار و ۵۰۰ نفر از خدمات تیم‌های سحر و کانون‌های جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان، افزود: دلجویی و روانکاوی، اردوی جهادی آموزش مخاطرات در روستا‌ها جهت پیشگیری از جمله این اقدامات بود.

فلاح گفت: توزیع بسته‌های غذایی و آب معدنی، برپایی چادر اسکان اضطراری، همکاری در تخلیه آب در منازل مسکونی، توزیع بسته‌های بهداشتی (ماسک و مایع ضدعفونی) و امدادرسانی از دیگر اقدامات تیم‌های مذکور در سیلاب‌های اخیر استان است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.