منو

قربانی شدن ۳ نفر بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: کرونا طی ۲۴ ساعت، جان ۳ نفر دیگر را در استان کرمان گرفت.

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سعید صحبتی آخرین آمار استان کرمان از وضعیت موارد مثبت بستری و مرگ و میر ناشی از بیماری کووید ۱۹ در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

او افزود: موارد مثبت بستری جدید کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان، ۶۶ مورد، شامل: ۳۴ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۰ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۵ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۵ مورد در حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم و ۱۲ مورد در حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان داشت: هم اکنون تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمان، ۲۳۴ نفر است.

به گفته او تعداد فوتی‌های قطعی ابتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، ۳ مورد گزارش شده است.

صحبتی بیان داشت: مجموع جان باختگان کووید ۱۹ در استان کرمان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به ۵ هزار و ۷۴۷ نفر رسیده است.

او در خصوص میزان واکسن تزریق شده کرونا برای جمعیت بالای ۱۲ سال در استان کرمان تصریح کرد: از ابتدای واکسیناسیون کرونا در استان کرمان تاکنون میزان واکسن تزریق شده در نوبت اول ۲ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۶۰۷ نفر، میزان واکسن تزریق شده در نوبت دوم ۲ میلیون و ۸۶ هزار و ۲۴۸، میزان واکسن تزریق شده نوبت در سوم ۹۱۲ هزار و ۷۳۴ و میزان واکسن تزریق شده در نوبت چهارم ۶۷ هزار و ۲۴۶ رسیده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.