منو

افزایش قیمت غیرقانونی ماسک در استان کرمان؛ دستگاه‌های نظارتی ورود کنند

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان گفت: قیمت ماسک در کرمان به‌صورت غیرقانونی افزایش یافته و دستگاه‌های نظارتی باید این موضوع را پیگیری کنند.

۰۸ تیر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل ازتسنیم، ارسلان میری ظهر امروز در جلسه ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا در استان کرمان که به ریاست سیدمصطفی آیت‌اللهی‌موسوی معاون امور عمرانی استاندار کرمان برگزار شد اظهار داشت: مواد ضدعفونی کننده به اندازه لازم در استان کرمان وجود دارد.

وی با بیان اینکه توزیع مواد ضدعفونی کننده با معاونت غذا و دارو انجام می‌شود گفت: در حال حاضر انبارهای استان کرمان از این بابت تکمیل بوده و مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان با اشاره به اینکه قیمت ماسک در استان کرمان به‌صورت غیرقانونی افزایش یافته است افزود: دستگاه‌های نظارتی این موضوع را پیگیری کنند.

در این جلسه غلامرضا نویدی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمان با اشاره به اینکه نظارت‌ها بر دستگاه‌های اجرایی استان کرمان از هفته قبل آغاز شده است اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی استان کرمان از نظر وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی به چند گروه سبز، زرد و قرمز تقسیم می‌شوند.

وی با بیان اینکه بازدید و نظارت از 80 اداره کل، سازمان، شرکت و موسسه در مرکز استان کرمان انجام شده است افزود: دستگاه‌های که در وضعیت زرد قرار 48 ساعت مهلت داده شده تا موارد نقض پروتکل های بهداشتی خود را برطرف کنند.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری کرمان با عنوان اینکه بازرسی مجدد از این دستگاه‌های اجرایی این هفته انجام می‌شود گفت: فرمانداری‌ها خودشان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازرس تعیین کردند و این هفته بازدید نوبت دوم در حال انجام است و پیش‌بینی شده تا چهار هفته این نظارت‌ها انجام شود.

به‌دلیل ابتلای محمدجواد فدائی استاندار کرمان و محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان به کرونا جلسه امروز ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان کرمان به ریاست سیدمصطفی آیت‌اللهی‌موسوی معاون امور عمرانی استانداری کرمان برگزار شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سیزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.