۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10311


رئیس شورای شهر رفسنجان:مشکلات با سماجت و پیگیری رفع خواهند شد

سید حسین رحیمی:چالش ها و مشکلات جامعه با پیگیری و سماجت بر طرف خواهند شد همانطور که چالش های بزرگراه قدس بعد از ۲۵سال و پروژه پیامبر اعظم (ص) بعد از ده سال با پیگیری های شهردار جهادی و شورای شهر رفسنجان بر طرف شد.

به گزارش ایستار ،سید حسین رحیمی رئیس شورای شهر رفسنجان در گردهمایی شورای محلات شهر رفسنجان گفت :چالش ها و مشکلات جامعه با پیگیری و سماجت بر طرف خواهند شد که خوشبختانه دادگستری شهرستان برای رفع مشکلات شهر همیشه همراه و پشتیبان ما در مجموعه شهرداری و شورا شهر بودند که امیدواریم با این هماهنگی مشکلات بیشتری از شهر رفع شود.

رحیمی گفت :چالش های بزرگراه قدس بعد از ۲۵سال و پروژه پیامبر اعظم (ص) بعد از ده سال با پیگیری های شهردار جهادی و شورای شهر رفسنجان بر طرف شد.

وی افزود :در زمان انتخابات شعار ما  جابه جایی اردوگاه افاغنه رفسنجان بود که خوشبختانه با پیگیری شهردار جهادی اردوگاه جا به جا خواهد شد .

رحیمی با اشاره به اینکه سیلاب شدید اخیر شهرستان رفسنجان تلفات جانی نداشت اما یکی از افاغنه ده نفر را در شهرستان به قتل رساند ، تاکید کرد:متاسفانه برخی از شهروندان با زیاده خواهی املاک خود را به قیمت بیشتر به افاغنه اجاره میدهند که خود یک معضل است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 15 =