منو

اراذل و اوباش در رفسنجان در امان نخواهند بود

عبدالرضا ناظری" فرماندهی انتظامی استان کرمان عنوان کرد:رفسنجان جای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود ، کسانی که قصد ایجاد اخلال در نظم و آرامش مردم داشته باشند مخصوصا کسانی که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی کنند دستگیر و برخورد سختی در انتظارشان خواهد بود.

۰۹ شهریور ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، سردار “عبدالرضا ناظری” فرماندهی انتظامی استان کرمان در جمع خبرنگاران ضمن بازدید از دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی گفت: رفسنجان جای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود ، کسانی که قصد ایجاد اخلال در نظم و آرامش مردم داشته باشند مخصوصا کسانی که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی کنند دستگیر و برخورد سختی در انتظارشان خواهد بود.

وی اظهار نمود: پلیس با پشتیبانی دستگاه قضایی همکاری بسیج و اداره اطلاعات با اقدامات اطلاعاتی خوبی که انجام دادند نسبت به شناسایی چندین باند مجرم در سطح شهرستان اقدام که موفقیت های خوبی داشتند.

وی ادامه داد: در این طرح مجرمان، متهمان و محکومان فراری دستگیر شدند و انهدام باند چهار نفره سرقت به عنف که با ایجاد رعب و وحشت وارد خانه ها شده و از منازل مردم مخصوصاً خانه هایی که افراد سالخورده در آن زندگی می کردند و با راهنمایی یک خانم که از اعضای این باند بود از توفیقات این طرح در رفسنجان بود که اعضای این باند هم افراد بومی شهرستان هم اتباع بودند و به چندین فقره سرقت اعتراف و اموال مسروقه کشف شد.

سردار “ناظری” از کشف سیم و کابل، خودرو و موتورسیکلت های سرقتی در اجرای این طرح یاد کرد و به دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش که با چاقو کشی در سطح شهر اقدام به برهم زدن نظم و امنیت شهروندان کرده بودند اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: رفسنجان جای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود و از مردم عزیز رفسنجان درخواست دارم همکاری خود را با پلیس ادامه دهند و این افراد را معرفی کنند که پلیس بتوانند با آنان برخورد و در خدمتگزاری به مردم موفق باشد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.