۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۴

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10383


اراذل و اوباش در رفسنجان در امان نخواهند بود

عبدالرضا ناظری" فرماندهی انتظامی استان کرمان عنوان کرد:رفسنجان جای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود ، کسانی که قصد ایجاد اخلال در نظم و آرامش مردم داشته باشند مخصوصا کسانی که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی کنند دستگیر و برخورد سختی در انتظارشان خواهد بود.

به گزارش ایستار، سردار “عبدالرضا ناظری” فرماندهی انتظامی استان کرمان در جمع خبرنگاران ضمن بازدید از دستاوردهای طرح ارتقا امنیت اجتماعی گفت: رفسنجان جای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود ، کسانی که قصد ایجاد اخلال در نظم و آرامش مردم داشته باشند مخصوصا کسانی که در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی کنند دستگیر و برخورد سختی در انتظارشان خواهد بود.

وی اظهار نمود: پلیس با پشتیبانی دستگاه قضایی همکاری بسیج و اداره اطلاعات با اقدامات اطلاعاتی خوبی که انجام دادند نسبت به شناسایی چندین باند مجرم در سطح شهرستان اقدام که موفقیت های خوبی داشتند.

وی ادامه داد: در این طرح مجرمان، متهمان و محکومان فراری دستگیر شدند و انهدام باند چهار نفره سرقت به عنف که با ایجاد رعب و وحشت وارد خانه ها شده و از منازل مردم مخصوصاً خانه هایی که افراد سالخورده در آن زندگی می کردند و با راهنمایی یک خانم که از اعضای این باند بود از توفیقات این طرح در رفسنجان بود که اعضای این باند هم افراد بومی شهرستان هم اتباع بودند و به چندین فقره سرقت اعتراف و اموال مسروقه کشف شد.

سردار “ناظری” از کشف سیم و کابل، خودرو و موتورسیکلت های سرقتی در اجرای این طرح یاد کرد و به دستگیری تعدادی از اراذل و اوباش که با چاقو کشی در سطح شهر اقدام به برهم زدن نظم و امنیت شهروندان کرده بودند اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: رفسنجان جای جولان اراذل و اوباش نخواهد بود و از مردم عزیز رفسنجان درخواست دارم همکاری خود را با پلیس ادامه دهند و این افراد را معرفی کنند که پلیس بتوانند با آنان برخورد و در خدمتگزاری به مردم موفق باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 5 =