۰۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=10386


دادستان رفسنجان خبر داد: نمایندگی متخلف سایپا در رفسنجان پلمپ شد /متهم ممنوع الخروج و تحت پیگرد قضایی قرار گرفت

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان گفت: یک واحد نمایندگی شرکت سایپا به دلیل عقد قراردادهای شخصی با افرادبه منظور فروش خودرو از روز گذشته پلمپ شده است.

به گزارش ایستار، ایمان شهسواری در تشریح این خبر افزود: اخیرا تعدادی از افراد به دادگستری و دادستانی رفسنجان مراجعه کرده و اظهار داشته اند یکی از نمایندگی های سایپا اقدام به پیش فروش خودرو و انعقاد قراردادهای شخصی با افراد به منظور واگذاری خودرو کرده است و این در حالی است که تعدادی از قراردادهای پیش فروش و فروش مربوط به سال های 97، 98و 99 بوده و جدیدا نیز چندین قرارداد تنظیم شده است.

وی اظهارداشت: با توجه به راه اندازی سامانه یکپارچه فروش خودور توسط وزارت صمت، فروش خودرو به صورت تنظیم قرارداد شخصی در نمایندگی ها فقط با مجوز شرکت مربوطه انجام می شود و شهروندان باید توجه داشته باشند که قرارداد با شخص –چه صاحب نمایندگی و چه کارمند نمایندگی- امکانپذیر نیست و هر فرد برای ثبت نام خودور باید از طریق سامانه مربوطه اقدام کند.

دادستان شهرستان رفسنجان عنوان کرد: کارشناسانی از سوی شرکت خودروسازی مربوطه نیز به منظور بررسی موضوع به شهرستان رفسنجان آمده اند.

شهسواری در پایان اعلام کرد: فرد مذکور به دادسرا احضار شده و در حال حاضر ممنوع الخروج است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − نه =