منو

رئیس کل دادگستری استان کرمان:برخورد جدی با اغتشاشگران/ راه شهدا ادامه دارد

رئیس کل دادگستری استان کرمان از برخورد جدی با اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم خبر داد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حجت الاسلام ابراهیم حمیدی صبح سه شنبه در دیدار با خانواده شهید حمیدرضا هاشمی گفت: این شهید از شهدای شاخص کرمان بود زیرا مانند شهید سلیمانی دنبال شهادت می‌گشت و تمام تلاشش نیز بر خدمت به مردم از شیعه و سنی متمرکز بود و هیچ نگاه قومیتی نداشت.

وی افزود: دشمن سعی در اختلاف افکنی دارد اما این شهدا تمام تمرکزش بر وحدت بود و به همین دلیل هم ترور شد.

وی عنوان کرد: اخلاص و رفتار وی کاملاً نمایان بود و حتی در خصوص افرادی که دچار لغزش بودند تمام کوشش در خصوص هدایت این افراد بود.

رئیس کل دادگستری کرمان گفت: راه شهدا ادامه دارد و اجازه بی نظمی و اغتشاش و ناامنی را به کسی نمی‌دهیم و با عوامل جریان‌های از این دست برخورد جدی می‌کنیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.