منو

رییس کل دادگستری استان کرمان: مبارزه با قاچاق سوخت نباید منجر به تضییع حقوق مردم شود

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: برای مقابله با قاچاق سوخت نباید سیاست‌هایی را اعمال کنیم که برای مردم بومی منطقه مزاحمت‌هایی ایجاد شود.

۰۴ آبان ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در جمع رسانه‌ها در کهنوج افزود: در مرکز استان موضوع قاچاق سوخت در کهنوج را بررسی کرده و اگر مزاحمت‌هایی برای مردم ایجاد شده است، برای رفع آن‌ها اقدام خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: معتقدیم مبارزه با قاچاق سوخت باید با جدیت دنبال شود و در این رابطه حقوق مردم نیز باید استیفا گردد.

رییس کل دادگستری کرمان تاکید کرد: شهرستان کهنوج ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و معتقدم اگر این ظرفیت‌ها به فعلیت برسد و همه مسئولان برای به روز رسانی و استفاده از این ظرفیت‌ها تلاش کنند، بسیاری از مشکلات مردم در حوزه‌های اقتصادی و سایر حوزه‌ها قابل حل است.

حجت الاسلام  حمیدی افزود: دستگاه قضایی در کنار مسئولان است تا خدمات بهتری به مردم ارائه شود.

وی با اشاره به وجود گلایه مندی‌هایی در حوزه سوخت در شهرستان کهنوج، اظهارداشت: موضوع قاچاق سوخت بسیار مهم است و باید زمینه‌هایی که منجر به از دست رفتن این سرمایه‌های ملی می‌شود را از بین برد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.