منو

آغاز کورس اسب دوانی زمستانه در رفسنجان

رئیس هیأت سوارکاری رفسنجان از برگزاری مرحله اول کورس اسب دوانی زمستانه در پنجم اسفند خبر داد و گفت: مرحله دوم این کورس در 19 اسفند خواهد بود.

۰۶ اسفند ۱۴۰۱

جابر اکبری جمعه در حاشیه مرحله اول برگزاری مسابقات و کورس اسب دوانی اظهار کرد: امروز مسابقات اسب دوانی و کورس رفسنجان با حضور 22 اسب از اسب های ممتاز شهرستان، در میدان سوارکاری قاسم آباد برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه مرحله دوم این مسابقات در 19 اسفند جاری برگزار خواهد شد افزود: با توجه به اینکه رفسنجان در کشور در زمینه کیفیت و کمیت اسب رتبه برتری دارد و علاقمندان در این هرستان بیش از 6 هزار سر اسب را پرورش می دهند و نگهداری می کنند برگزاری کورس اسب دوانی از اولویت های شرستان قرار گرفته است.

اکبری بیان کرد: با همت کمیته کورس استان و فدراسیون سوارکاری؛ میدان اسب دوانی مطابق با استانداردهای ایران تجهیز و بازسازی شد و امیدورایم که بتوان در قاسم آباد رفسنجان در آینده کورس های با برنامه و ادامه دار برگزار شود.

وی تصریح کرد: این کورس کنونی کورس زمستانه است و کورس بهاره را نیز در نظر داریم در سال جدید برگزار کنیم.

اکبری خاطرنشان کرد: برنامه مهم دیگر در رفسنجان در حوزه اسب سواری برگزاری کلینیک هایی مربی گری است که با موافقیت فدراسیون سوارکاری با همکاری هیئت استان با حضور 60 سوارکار و مربی از شهر و استان های دیگر در حال برگزاری است و این برنامه در راستای اهداف پیشرفت در زمینه پرورش اسب و مسابقات سوارکاری در آینده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.