منو

دانش آموزان رفسنجانی، همیار طبیعت شدند

همزمان با هفته منابع طبیعی، ۱۵۰ دانش‌آموز رفسنجانی کارت همیار طبیعت گرفتند.

۱۵ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، با هدف فرهنگ‌سازی و ترویج آموزه‌های حفاظت از منابع طبیعی،۱۵۰ نفر از دانش‌آموزان شهرستان رفسنجان، همیار طبیعت شدند.

حسن شاهی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان با اشاره به اهداف مهم این طرح و مشارکت اقشار جامعه در طرح همیار طبیعت گفت: یکی از اولویت‌های ما، جذب همیاران طبیعت است تا از این ظرفیت تاثیر‌گذار و مهم آموزشی در حفاظت پایدار عرصه‌های منابع طبیعی استفاده شود.

او  افزود: آموزش و فرهنگ‌سازی، اساس هر نوع فعالیتی است و این اقدامات در سنین کم باید درونی شود.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان بیان کرد: در نظر داریم امسال با جذب حداکثری دانش‌آموزان در طرح همیار طبیعت، برای ارتقای سطح آگاهی این گروه در حفاظت از اراضی ملی گام‌های موثری برداریم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 10 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.