منو

اعزام ۴۰۰ دانشجوی رفسنجانی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب

به همت بسیج دانشجویی بیش از ۴۰۰ دانشجو از رفسنجان راهی مناطق عملیاتی دفاع مقدس جنوب شدند.

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

 به گزارش ایستار، مسئول بسیج دانشجویی رفسنجان با تاکید بر استفاده از ظرفیت راهیان نور در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، گفت: جایگاه دفاع مقدس در تمدن سازی اسلامی، فناوری‌های نرم انقلاب اسلامی و راهیان نور، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای مقابله با جنگ نرم دشمن، تبیین مکتب حاج قاسم و… از موضوعات تبیینی است که امسال در راهیان نور توسط راویان به آنها پرداخته می‌شود.

محمد علی شفیعی بیان کرد: این دانشجویان با هدف آشنایی با مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند که به مدت ۵ روز از شمال تا جنوب خوزستان از یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس بازدید می کنند.

دانشجویان حاضر در این اردو از دانشگاه های آزاد، پیام نور، علوم پزشکی، کار ، نرجس هستند که برنامه‌های متنوع فرهنگی و محتوایی برای اردوهای راهیان نور طراحی شده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.