منو

عرضه میوه شب عید از ۲۷ اسفند در رفسنجان

رئیس اتاق اصناف شهرستان از توزیع گسترده میوه شب عید از شنبه ۲۷ اسفندماه در رفسنجان خبر داد.

۱۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار، حاجی زاده با بیان اینکه به منظور سهولت در دسترسی شهروندان، میوه در رفسنجان و حومه عرضه خواهد شد، گفت: در نوق، کشکوئیه و کبوترخان محل هایی برای توزیع در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: میدان آیت الله هاشمی رفسنجانی(آزادی)، خیابان امام، روبروی بهداشت مرکزی و میدان شهیدان امینی برای عرضه میوه در رفسنجان تعیین شده است.

رئیس اتاق اصناف شهرستان خاطرنشان کرد: ۷۰ تن پرتقال و ۴۰ تن سیب درختی برای شب عید درخواست داده ایم که قیمت هر کیلو ۲۶ اسفندماه اعلام می شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.