منو

تامین ۲۷۸ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در رفسنجان

رئیس اداره راه و شهرسازی رفسنجان از تامین ۲۷۸ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد.

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش ایستار ،فاتحی رئیس اداره راه و شهرسازی‌ رفسنجان اظهار کرد: از مدتی قبل پیگیر الحاق تامین زمین برای طرح نهضت ملی مسکن بودیم که خوشبختانه روز شنبه الحاق آن مصوب شد.

وی افزود: در همین راستا ۲۷۸ هکتار زمین تامین شد و در تلاش هستیم که سایت ثبت نام نهضت ملی مسکن باز شود امیدواریم طبق وعده ای که داده شده است بعد از تعطیلات نوروزی سایت ثبت نام باز شود.

فاتحی در خصوص آسفالت جاده نوق بیان کرد: قسمتی از زیرسازی که قبلا انجام شده بود نیمه تمام مانده به مناقصه گذاشته شد. به انضمام ۲۴ کیلومتری که زیرسازی انجام شده است البته ۱۳٠٠ متر از کل مسیر به خاطر معارضی که وجود داشته زیرسازی اش انجام نشده اما آسفالت بقیه مسیر تا کمال آباد بعد از تعطیلات نوروزی انجام می شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.