منو

بازدید بیش از ۹۰ هزار نفر از اماکن تاریخی و فرهنگی استان کرمان

مدیر کل میراث فرهنگی کرمان گفت: از ۲۸ اسفند پارسال تا ۴ فروردین‌ امسال، بیش از ۹۰ هزار نفر از اماکن تاریخی و فرهنگی استان کرمان بازدید کرده‌اند.

۰۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،فریدون فعالی گفت: بازدید مسافران نوروزی و گردشگران از اماکن تاریخی و فرهنگی استان کرمان، نسبت به مشابه پارسال، ۲۸ درصد رشد داشته است.

او افزود: در بین اماکن تاریخی استان کرمان، تاکنون باغ شاهزاده ماهان با ۳۵ هزار و ۱۰۹ نفر بیشترین تعداد بازدیدکننده را به خود اختصاص داده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمان بیان داشت: بعد از باغ شاهزاده ماهان، حمام گنجعلیخان با ۲۰ هزار و ۸۹۴ نفر و ارگ تاریخی بم با ۱۷ هزار و ۲۸۶ نفر رتبه‌های دوم و سوم را کسب کرده است.

او تصریح کرد: در روز ۴ فروردین‌ماه امسال نیز، ۲۵ هزار و ۱۳۸ نفر از اماکن تاریخی بازدید داشته‌اند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.