منو

پایان کار باند سارقان منزل در رفسنجان

درپی وقوع چند فقره سرقت منازل در شهرستان رفسنجان پلیس آگاهی پس از کنترل دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت، دو سارق سابقه دار را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه سارقان را دستگیر کرد.

۰۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح جزییات این خبر گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت منازل در شهرستان رفسنجان رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی پس از کنترل دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت، دو سارق سابقه دار را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی آن ها را در یک عملیات غافلگیرانه و در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

وی در ادامه افزود: در تحقیقات به عمل آمده از متهمان، به فروش اموال سرقتی به دو مالخر اعتراف که پس از هماهنگی با مرجع قضایی هر دو مالخر نیز در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان که سابقه سرقت در پرونده خود داشتند در بازجویی و تحقیقات پلیس به ۱۰ فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان اعتراف که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

سرهنگ “نجفی” در پایان از شهروندان درخواست کرد منزل خود را به درب و حفاظ مطمئن مجهز کرده و از رها کردن اشیا و یا وسایل نقلیه مانند موتورسیکلت و دوچرخه و حتی خودرو در پارکینگ منزل بدون استفاده از وسایل بازدارنده مانند قفل و دزدگیر خودداری نمایند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.