منو

توقیف ۲ دستگاه تانکر حامل ۶۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در محور رفسنجان_کرمان

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف ۲ دستگاه تانکر حامل ۶۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در محور کرمان_رفسنجان خبر داد.

۰۸ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، ماموران ‏پلیس امنیت اقتصادی استان در تداوم طرح‌های ارتقاء امنیت ایام نوروز و با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود ۲ دستگاه تانکر حمل سوخت قاچاق از سمت استان یزد به حوزه استان کرمان مطلع شدند.

در این راستا ماموران با استقرار در محور کرمان-رفسنجان سد راه تانکرهای مورد نظر شدند و در بازرسی از آنها در مجموع ۶۰ هزار لیتر ‌‏گازوئیل فاقد هرگونه مدارک قانونی با پلمب‌های جعلی را کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمان یادآورشد: در ‏این رابطه ۲ دستگاه کامیون حمل سوخت توقیف و ۲ متهم که به مقصد زاهدان در حرکت بودند دستگیر و ‏تحویل مراجع قضایی شدند.‏

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.