منو

هشدار سرپرست بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع): همشهریان پروتکل های بهداشتی را جدي بگیرند

سرپرست بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) نسبت به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان رفسنجان وعدم رعایت پروتکل های بهداشتی هشدار داد.

۰۹ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار ،صبح امروز رییس بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) اذعان کرد: موج جدید کرونا از اسفند ماه شروع شده که علیرغم کاهش تعداد مرگ و میرهای ناشی از ابتلا به کرونا نسبت به سال های گذشته  هم اکنون شاهد افزایش مراجعین با علائم حاد تنفسی به مراکز درمانی شهرستان  هستیم به طوریکه  کرونا در اسفند ماه دونفر و سال جدید  یک نفر قربانی گرفته است.

دکتر ابراهیم پورحسینی ادامه داد: بیماران با علایم سرماخوردگی مراجعه می کنند اما در واقع مبتلا به کرونا شده اند.

وی یکی از دلایل کاهش مرگ و میر ها را واکسیناسیون خواند و از همشهریان درخواست کرد دوران واکسیناسیون خود را کامل کنند و بر اصل پیشگیری توجه داشته و در رعایت دستورالعملهای بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۱۲بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) بستری هستند.

دکتر پورحسینی تاکیدکرد: استفاده از ماسک، شستن دست ها و رعایت تهویه در اماکن پرتجمع باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد و در کنار این موارد، ضرورت آموزش عمومی و واکسیناسیون افراد پرخطر باید در اولویت باشد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.