منو

دم خروس عدم دخالت در انتصابات و تخصص گرایی جلالی از وزرش کارکنان مس بیرون زد

۱۵ فروردین ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار// جلالی نماینده پر حاشیه رفسنجان که در چند هفته گذشته ادعای تخصص گرایی و عدم دخالت در انتصاباتش گوش فلک را کر کرده بود در آخرین دخالت مستقیم در انتصابات، مجدانه پیگیر انتصاب مصطفی بخشی معاون سیاسی معزول فرمانداری بعنوان مدیر ورزش کارکنان مس شد.

شنیده ها حاکی است که در سفر دکتر رستمی مدیر عامل مس در تعطیلات عید نوروز به رفسنجان، جلالی با پیگیری ها و اصرارهای زیاد خواهان انتصاب مصطفی بخشی بعنوان یکی از مدیران مس بوده که نهایتا حکم مدیر ورزش کارکنان مس را برای وی گرفته است.

حال سوال این است که عدم دخالت در انتصابات و موضوع تخصص گرایی دروغين مورد ادعای جلالی در کجای این انتصاب جای دارد. فردی که تا کنون یک روز نیز سابقه فعالیت و مدیریت ورزشی و شناخت از مجموعه مس ندارد را چگونه در منصبی می نشانند که طبق شنیده ها ۲۵ میلیارد تومان بودجه مستقیم در سال دارد.

آیا قرار است فرد منصوب شده در انتخابات پیش رو جبران نماید؟؟

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.