منو

بیش از ۲۰۰۰ گردشگر در مدارس رفسنجان اسکان یافتند

فرماندار رفسنجان گفت: بیش از ۲ هزار مسافر و گردشگر در تعطیلات نوروزی تاکنون در مدارس این شهرستان اسکان یافته‌اند.

۱۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش ایستار, حسین رضایی ضمن تبریک ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در زمینه اسکان گردشگران در مدارس شهرستان اظهار کرد: حدود دو هزار و ۱۰۰ نفر در قالب ۲۴۳ خانوار فرهنگی و ۱۶۸ خانوار غیر فرهنگی ( در مجموع ۴۱۱ خانوار) در ۱۱ مدرسه مناطق مختلف این شهرستان از ۲۴ اسفندماه پارسال تا امروز اسکان یافته اند.

وی افزود: اسکان مسافران نوروزی در این فضاها در قالب بیش از ۷۶ کلاس درس تا ۱۳ فروردین ماه انجام شد.

به گفته فرماندار رفسنجان این مدارس به امکانات اولیه تجهیز و بر اساس تعرفه تعیین شده اسکان میهمانان نوروزی به‌ صورت شبانه‌ روزی انجام شده است.

وی تصریح کرد: ستاد اسکان میهمانان نوروزی در حال خدمت رسانی بوده و بیشترین مهمانان از تهران، اصفهان، کرمان، یزد و دیگر استان های کشور پذیرش شدند.

وی خاطرنشان کرد: رفسنجان با جاذبه های طبیعی و گردشگری فراوان در تعطیلات نوروز پذیرای هزاران میهمان از مناطق مختلف کشور بود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.