منو

جدال پاداش ۱۳۰ میلیونی به مرحله نیمه نهایی رسید

صعود کنندگان به مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان «طلای کویر» مشخص شدند.

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات «طلای کویر» با حضور تیم های؛فست‌فود ویچ‌لند، شهدای صادق آباد، تغلیظ سرچشمه، یاران سعید، تربیت‌بدنی سرچشمه‌، اپل هوم، شهید حاج احمد امینی و قدس برگزار شد .

درشب اول تیم فست‌فود ویچ‌لند با نتیجه 3 بر 0 تیم شهدای‌ صادق‌آباد را شکست داد و در ادامه یاران‌سعید با نتیجه 3 به 1 مغلوب تیم تغلیظ سرچشمه شد .

در شب دوم مرحله یک چهارم نهایی تیم اپل‌هوم بازی را با نتیجه 2 بر1 به تیم تربیت بدنی سرچشمه واگذار کرد و در پایان مصاف تیم های شهید حاج‌احمد امینی و قدس در ضربات پنالتی به صعود تیم شهید حاج‌احمد امینی به پایان رسید .

گفتنی است؛ مرحله نیمه نهایی مسابقات «طلای کویر» جمعه، یکم اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ با حضور تماشاگر در سالن ورزشی تلاش برگزار خواهد شد .

زمان برگزاری مسابقات مرحله نیمه نهایی به شرح ذیل است:

شهید حاج‌احمد امینی_تغلیظ سرچشمه20:30
فست‌فود ویچ‌لند_تربیت‌بدنی سرچشمه21:30


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.