منو

سارقان ۳۵ میلیاردی طلا و جواهرات در دام پلیس کرمان

فرمانده انتظامی کرمان از دستگیری سارقان ۳۵ میلیاردی طلا و وسایل قیمتی منزل کمتر از ۴۸ ساعت از زمان آخرین سرقت این باند فرا استانی خبر داد.

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

  به گزارش ایستار سردار ناظری گفت: ماموران پلیس شهرستان کرمان و پلیس آگاهی استان در پی اعلام وقوع سرقت از ۸ واحد مسکونی در زمان خالی از سکنه بودن آن‌ها به سرعت در محل‌های اعلامی حاضر و با بررسی صحنه‌های سرقت و اقدامات اطلاعاتی و تخصصی بعدی به هویت عاملان سرقت‌های رخ داده پی بردند.

او افزود: در ادامه با تحقیقات تکمیلی مشخص شد، سارقان دخیل در سرقت از این منازل واقع در محدوده شمال شهر کرمان افرادی غیر بومی هستند که همزمان با تعطیلات ایام عید فطر از طریق پنجره، تراس و دیگر منافذ قابل عبور اقدام به سرقت طلاجات و اشیای سرقتی از واحد‌های آپارتمانی و مجتمع‌های مسکونی فاقد نرده و حفاظ مناسب کرده اند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: بدین منظور ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، ۳ متهم اصلی دخیل در این سرقت‌ها را شناسایی و با دستگیری آنان در نقاط مختلف شهر، ۳۵ میلیارد ریال اموال مسروقه، شامل: طلاجات، اشیای قیمتی، ارز و برخی اقلام ارزشمند را که متاسفانه در مکان‌هایی نامناسب و کاملا در معرض دید و دسترس در این منازل نگهداری می‌شدند، به همراه خودروی مورد استفاده در سرقت‌ها کشف کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.