منو

استاندار کرمان: کافه گفتمان در کرمان راه‌اندازی می‌شود

استاندار کرمان از راه‌اندازی کافه گفتمان شهر کرمان به عنوان پاتوق گفتگوی اقشار مختلف خبر داد.

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمدمهدی فداکار ۹ اردیبهشت ماه در حاشیه بازدید از حوزه هنری استان کرمان، رسالت این مجموعه را به لحاظ قدمت و سابقه تاریخی یادآور شد و گفت: حوزه هنری در عرصه‌های مختلف عملکرد خوبی دارد و بخش انتشار کتاب در این مجموعه برجسته‌تر شده است.

استاندار کرمان، آموزش و نیروسازی در حوزه هنری را مورد تاکید قرار داد

فداکار، کار هنری را هزینه‌بر دانست و بیان کرد: ضرورت دارد تا اتاق فکری در حوزه هنری شکل گیرد تا رصد و تحلیلی از شرایط داشته و متناسب با آن به صورت فعال وارد شوید.

استاندار کرمان با بیان اینکه در استان کرمان ظرفیت خوبی برای چاپ کتاب وجود دارد، عنوان کرد: کتاب باید جاذبه داشته باشد و اگر خوب نوشته نشود هدر می‌رود. بچه‌های مستعد داستان‌نویسی را باید آموزش داد.

فداکار از راه‌اندازی “کافه گفتمان” در کرمان برای محل گفتگوی اقشار مختلف خبر داد و افزود: هیات هنرمندان نیز می‌توان راه‌اندازی کرد و کار آن را به دست هنرمندان سپرد.
مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری کرمان نیز گفت: هویت فرهنگی کرمان به واسطه شهید سلیمانی تغییر کرده و به سمت فضای زیارتی و مقاومتی رفته است و از این بابت باید نقشی در این حوزه داشته باشیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.