منو

سه پروژه درمانی در رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد

به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت سه پروژه درمانی با اعتبار بالغ بر 131 میلیارد ریال در رفسنجان افتتاح و کلنگ زنی شد.

۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار،در این آئین مسئولین شهرستان از جمله فرماندار، امام جمعه شهرستان، رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و دیگر مسئولین حضور داشتند.

فرماندار رفسنجان در حاشیه این آئین ضمن گرامیداشت هفته سلامت؛ خدمات ارزنده این حوزه را به عموم مردم قابل ستایش دانست و اظهار کرد: نخستین طرح دستگاه NST (نوار قلب جنین) در مرکز بهداشت کریم آباد محقق مورد بهره برداری قرار گرفت که این دستگاه در جهت افزایش نرخ باروری موثر است و زمانی که مادر باردار از کاهش حرکت جنین نگران باشد با استفاده از این دستگاه نوار قلب جنین گرفته می شود و از مرگ جنین جلوگیری می کند.

حسین رضایی بیان کرد: این دستگاه با هزینه بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال خریداری شده است.

وی افزود: دومین طرح درمانی نیز آغاز عملیات احداث مرکز شبانه روزی شهر صفائیه با زیربنای ۸۳۰ متر مربع بود که با اعتبار بالغ بر 50 میلیارد ریال از اعتبارات دولتی طی ۱۸ ماهه آینده ساخته و بهره برداری می شود.

فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: طرح دیگر هم احداث پنجمین مرکز اورژانس شهری است که در کمال آباد کلنگ زنی شد؛ این طرح در زمینی به مساحت 250 متر مربع با اعتبار بیش از 80 میلیارد ریال از سوی خیر خانواده خیراندیش احداث می شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.