منو

همایش شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان کرمان برگزار شد

همایش شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان کرمان به میزبانی شهرداری رفسنجان برگزار شد.

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،سیدمصطفی آیت‌اللهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان با تبریک روز شوراها و خداقوت به شهرداران و شوراهای اسلامی استان، از افزایش بودجه شهرداری‌ها از ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته به ۱۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در سال جاری سخن گفت.

وی این مبلغ را به نسبت بودجه عمرانی استانی ۱۲۰ درصد بیشتر خواند و آن را نشانه جایگاه بالای شهرداری‌ها عنوان کرد.
موسوی از ابلاغ قانون درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها خبر داد و با تاکید بر اینکه در تعاملات دستگاه‌های اجرایی این مسئله باید مدنظر قرار گیرد، از شوراهای اسلامی خواست بر اجرای قوانین ابلاغی نظارت کامل داشته باشند.

معاون عمرانی استاندار کرمان در این نشست به سوالات در مورد هیأت حل اختلاف و احراز صلاحیت شهرداران پاسخ داد و گفت: معاون عمرانی دبیر هیأت حل اختلاف است و در انتخاب شهردار باید شرایط احراز ابلاغی هیأت وزیران رعایت شود و تطبیق آن با استان است و در صورت عدم تطبیق و اصرار شورای هیأت حل اختلاف تصمیم می‌گیرد و آن رای لازم الاجرا است.

موسوی، سطح علمی شوراهای اسلامی شهرهای استان کرمان را در جایگاه خوب در کشور اعلام و ابراز امیدواری کرد با تلاش شهرداران و ارائه خدمات قابل قبول، رضایت خاطر مردم در نقاط مختلف شهرهای استان برآورده شود.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.