منو

آغاز بهسازی میدان ولی‌عصر(عج) رفسنجان

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری رفسنجان از آغاز عملیات ساماندهی و بهسازی میدان ولی‌عصر(عج) رفسنجان خبر داد.

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

به‌گزارش ایستار، سیدعلی پورباقری در این رابطه گفت: ساماندهی و بهسازی میدان ولی‌عصر(عج) به مساحت بیش از 3200 مترمربع و اعتبار یک‌و‌نیم میلیارد تومان از روز گذشته ۱۴ اردیبهشت‌ماه آغاز شد.

وی ارتقاء زیبایی بصری و آراستگی منظر شهری یکی از اهداف مهم در پروژه ها و برنامه‌های اجرایی شهرداری برشمرد و گفت: با توجه به موقعیت میدان ولی‌عصر(عج) و فضای اطراف آن، با بهسازی و ساماندهی و زیباسازی آن، این میدان جلوه ای خاص پیدا کرده و باعث تلطیف روحیه شهروندان خواهد شد.

وی توضیح داد: عملیات بهسازی و زیباسازی این میدان شامل کاشی‌کاری حوضچه آبنما، ساماندهی منظر و پیرایش جداره‌ها، طراحی و نصب سیستم هدایت آب، نورپردازی و گل‌كاري و توسعه فضای سبز ميدان را شامل می شود که به همت معاونت شهرسازی و امور زیربنایی به بهره‌برداری می‌رسد.

به‌گفته پورباقری، عملیات ساماندهی و بهسازی میدان ولی‌عصر(عج) ظرف دو هفته تا 20 روز کاری به اتمام می‌رسد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.