منو

ثبت سه رکورد در سومین فصل حضور مس رفسنجان درلیگ برتر

باشگاه صنعت مس رفسنجان در سومین سال حضور خود در لیگ برتر فوتبال کشور موفق به ثبت رکورد امتیاز جدیدی شد.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر و پس از پیروزی پر گل مقابل ملوان بندر انزلی علاوه بر ثبت رکورد سریع ترین گل تاریخ لیگ برتر موفق به ثبت رکورد جدید امتیاز نیز شد.

تیم فوتبال مس رفسنجان در فصل اول حضور در لیگ برتر با ۳۹ امتیاز و در فصل دوم با ۴۵ امتیاز به کار خود پایان داد و در فصل فعلی تا پایان هفته بیست و هشتم مجموع امتیازات خود را به عدد ۴۶ رسانده که با توجه به دو بازی باقیمانده احتمال دریافت امتیازات بیشتر نیز وجود دارد .

دومین رکورد مس رفسنجان ، بهترین برد در بازی بیرون از خانه در طی سه فصل گذشته با نتیجه ۴ بر صفر برابر تیم ملوان در ورزشگاه سیروس قایقران بندرانزلی بدست آمد.

رکورد دیگری که از مس رفسنجان به جای گذاشته شد رکورد سریع ترین گل تاریخ لیگ برتر فوتبال کشور که توسط گادوین منشا در ثانیه ۸ به ملوان زده شد. رکوردی که می‌توان گفت سالیان سال دست نیافتنی و در اختیار مس رفسنجان خواهد ماند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.