منو

سقوط از کوه‌های اودرج رفسنجان جان یک نفر را گرفت

یک نفر بر اثر سقوط از صخره‌ای در کوه‌های منطقه اودرج جان خود را از دست داد.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار،ساعت ۲۳:۰۰ شب گذشته(یکشنبه) در پی تماس تلفنی با شماره ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر استان مبنی بر گم‌شدن فردی در کوه‌های منطقه اودرج بلافاصله تیم‌های تخصصی نجات و کوهستان هلال احمر شهرستان رفسنجان به منطقه اعزام شده و جستجو را در همان ساعت با بومی‌های منطقه شروع کردند.

تیم‌های نجات هلال احمر رفسنجان روز بعد حدود ساعت ۱۰ صبح بعد از ۲۳ ساعت جستجو، فرد مفقودی را پیدا کرده که گم‌شده جهت جمع‌آوری گیاهان کوهی به کوه رفته که از صخره‌ای سقوط کرده و فوت شده بود.

امدادگران بعد از حدود ۵ ساعت عملیات فنی و ایجاد سه کارگاه جسد فرد توسط تیم کوهستان هلال احمر به پایین کوه انتقال داده شد و تحویل عوامل مربوط داده شد.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.