منو

برنامه ریزی سامان بخشی اتباع بیگانه در رفسنجان رها نمی شود

فرماندار رفسنجان گفت: ساماندهی اتباع بیگانه در رفسنجان آغاز شده و برنامه ریزی ها در این راستا رها نمی شود ضمن اینکه اجرای عملیات جابجایی مهمانشهر توسط شهرداری، اختصاص سه مکان برای انجام امور بهداشت و درمان آن ها در شهر و نیز سرشماری این افراد نوید سامان بخشی را می دهد و در همه ارکان این امر در جهت بهبود کامل وضعیت شهرستان صورت خواهد گرفت.

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،طی جلسه ای که در محل اتاق اصناف شهرستان با موضوع اتباع بیگانه داشت اظهار کرد: رشد ازدیاد نسل اتباع بیگانه، استفاده از سرانه های ایرانی ها در بخش آب، برق، گاز، نان و غیره، و اینکه فرصت های شغلی زیادی در شهرستان را به دست گرفتند در کنار آسیب ها و تبعاتی که برای شهروندان ایرانی به وجود می آورند نگرانی های فراوانی را ایجاد کرده اند.
وی افزود: در شهرستان بیش از 170 واحد ضایعاتی وجود دارد که اکثر آن ها در اختیار اتباع بیگانه است و فعالیت دارند، شهرداری رفسنجان در واگذاری زمین جهت استقرار کامل این واحد ها در یک محل کمک کرده که قابل تحسین است.
رضایی بیان کرد: اتباع بیگانه در شهرها و استان های دیگر مانند تهران و خراسان هم زندگی می کنند امّا تفاوت زندگی آن ها با اتباع بیگانه در رفسنجان اینگونه است که ایرانی ها در این استان ها حد و مرز زندگی شان را با اتباع بیگانه جدا کرده اند در حالی که در رفسنجان این حد و مرز جدا نشده است.
وی خاطرنشان کرد: سامان دهی این قشر در  رفسنجان آغاز شده و رها نمی شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.