منو

آقای جلالی احیانا نظری ندارید ؟!!!!

۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار// استقلال!!!! بهت آور مس سونگون از شرکت ملی صنایع مس یکی از پر حاشیه ترین اقدامات دولت آیت الله رئیسی تا به امروز است .

از چند و چون ماجرا که بگذریم شرایط عجیب و غریب این مثلا استقلال چنان حیرت آور است که قلم از نوشتن آن ابا دارد و بازتابهای منفی زیادی نیز در فضای رسانه ای کشور داشته است.

اما در این میان سکوت نمایندگان استان کرمان به ویژه حجت‌الاسلام جلالی که معمولا پایه هر نوع اظهار نظر بی ربط و باربط است جای تعجب دارد.

جلالی که از هر تریبونی برای کوبیدن نیروهای انقلابی شهر، استان ، کشور و ایجاد هر نوع هزینه ای برای نظام ابایی ندارد، و در روزهای اخیر نیز به ماجرای ریاست مجمع نمایندگان استان ورود و به جدل برخاسته، در خصوص ماجرای استقلال شرکت مس آذربایجان که برای رفسنجان و منافع آن از نان شب هم واجب تر است ، روزه سکوت گرفته است.

آیا شنیده های غیر رسمی مبنی بر عدم انتقاد از عملکرد برخی وزارتخانه ها در جهت بدست گرفتن پستهای مدیریتی دولتی در آینده ای نزدیک و بعد از دوره نمایندگی درست است؟

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + پانزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.