منو

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داد؛تشکیل کمیته های حل اختلاف مالیاتی در استان‌ها

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد و دارایی برای تشکیل کمیته های تخصصی رسیدگی به موارد اختلاف مالیاتی در استان ها توافق کردند.

۰۵ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، محمد رضا پور ابراهیمی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد و دارایی برای تشکیل کمیته‌های تخصصی به موارد اختلاف مالیاتی در استان‌های مختلف به توافق رسیدند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، خبر داد: در توافق با وزیر اقتصاد مقرر شد در هر استان یک نماینده از کمیسیون اقتصادی، یک نماینده از سازمان مالیاتی و یک نماینده از هیأت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان و مدیرکل مالیاتی استان حضور داشته و کلیه موارد اختلافی برای فعالان اقتصادی با سازمان مالیاتی بررسی و با اختیاراتی که از طریق سازمان مالیاتی به استان‌ها داده شده است مسائل و مشکلات مالیاتی اصناف و بازاریان حل و فصل شود.

وی اظهار داشت: اصناف و بازاریان که در ارتباط با موضوع مالیاتی ۱۴۰۲ اشکالات، ایرادات و اختلافاتی دارند، سریعاً درخواست مربوطه را به هیأت رئیسه اتاق اصناف استان ارائه تا به صورت موردی در کمیته منتخب پرونده‌ها بررسی و گزارش آنها به کمیسیون اقتصادی ارائه شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با پیشنهاد مهلت ۱۰ روز و تعیین کمیته‌های تخصصی از سوی کمیسیون اقتصادی و موافقت سران قوا بتوانیم با تعامل هر چه بیشتر با واحدهای صنفی سراسر کشور و استان کرمان اقدامات ویژه ای برای حل مشکلات این واحدها داشته باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.