منو

آیین اختتامیه سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان برگزار شد

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان با تجلیل از هنرمندان ملی و بومی خاتمه یافت.

۰۷ تیر ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار، مراسم اختتامیه نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان که با حضور فرماندار، شهردار، رئیس کمیسیون فرهنگی شورا، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری برگزار شد.

سیدمحسن سجادی رئیس سمپوزیوم با بیان اینکه این رویداد هنری به مثابه کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان بود، از حضور مجسمه سازان رفسنجانی در نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی یاد کرد و گفت: خدا را شاکریم که در مدت زمان کمتر از یک ماه مجسمه های سنگی توسط هنرمندان و اساتید مجسمه ساز ساخته و تکمیل شدند.

در این مراسم از هنرمندان مجسه ساز مهدی سلحشور، بیژن غنچه پور، میلاد نبی زاده، حمزه حیدری فر و مصطفی محسنی تجلیل و همچنین از ملیکا طهماسبی، زهره زاهدی پور، فاطمه رضایی و مجتبی رشیدی که به ترتیب به عنوان دستیار و هنرمندان بومی در این رویداد تقدیر شد.

نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی رفسنجان به همت معاونت هنری شهرداری از یازدهم خردادماه تا پنجم تیرماه برگزار شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.