منو

انتقاد معاون اول رییس جمهور از عملکرد رستمی و تیم کاری وی

۱۲ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،به دنبال انتشار اخباری مبنی بر انتساب برخی از مدیران شرکت مس و شرکت های اقماری از جمله علی رستمی، حسنعلی حق شناس و… به دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهوری و نیز شایعه‌ی حمایت ایشان از علی رستمی و سید مجید هدایت ، اطلاعات جدیدی در این خصوص درز نموده است.

شنیده‌ها حاکیست در دهمین جلسه بررسی پروژه های پیشران کشور که روز دوشنبه هفته پیش در نهاد ریاست جمهوری و دفتر معاون اول رئیس‌جمهور با حضور مدیران صنایع مس عمده‌ی کشور از جمله مدیرعامل مس ایران برگزار شده، دکتر مخبر ضمن انتقاد شدید از وضعیت فعلی شرکت مس و حواشی پر رنگ تر از متن این شرکت، هرگونه ارتباط با رستمی و تیم اطراف وی را تکذیب نموده و تصمیم سازی های غیر واقعی این تیم برای مسئولین کشور بخصوص در مورد طرح غیر واقعی غدیر (تولید یک میلیون تن کاتد) و استقلال مس سونگون را به شدت مورد نکوهش قرار داده است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + بیست =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.