منو

نخستین سوگواره هنر “خیمه‌آه” در رفسنجان برگزار می شود

رئیس اداره سیما و منظر شهری شهرداری رفسنجان از برگزاری سوگواره هنر "خیمه‌آه" بمناسبت ایام محرم و واقعه عاشورا خبر داد.

۱۳ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، مجتبی میرزمانی با اعلام این خبر گفت: اداره سیما و منظر شهری و معاونت هنری بمناسبت فرارسیدن ایام محرم و واقعه عاشورا از همه هنرمندان رشته های مختلف تجسمی جهت طراحی و اجرای آثار نقاشی بر روی خیمه های پارچه‌ای با هدف پاسداشت و اعتلای فرهنگ عاشورایی دعوت می کند.

وی افزود: متقاضیان می توانند ضمن اطلاع از شرایط فراخوان با مراجعه به سامانه نظام جامع پیشنهادات به نشانی snp.rafsanjan.ir (بخش فراخوان) نسبت به درج مشخصات و ارسال آثارمتناسب اقدام نمایند.

رئیس اداره سیما و منظر شهری شهرداری رفسنجان با اشاره به اینکه اجرای آثار در فضای باز شهری و محل اجرا در زمان مقرر به هنرمندان اعلام خواهد شد، بیان کرد: مهلت ارسال آثار ۲۷ تیر ماه، داوری آثار ۲۸ تیرماه و اعلام نتایج ۲۹ تیرماه و زمان اجرای این سوگواره اول تا چهارم مرداد ماه است.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.