منو

انشعابات غیر مجاز آب در شهرستان رفسنجان شناسایی و جمع آوری میشوند

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان از جمع‌آوری انشعابات غیر مجاز آب در شهرستان خبر داد.

۱۵ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،حسین چرخ انداز مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب رفسنجان با تاکید بر جدیت در امر جمع آوری و برخورد با انشعابات غیر مجاز در شهر و روستاهای تحت پوشش این شهرستان ، اظهار کرد: طبق پایش و و بررسی‌های به عمل آمده تعداد زیادی انشعابات غیر مجاز در سطح شهر و روستا وجود دارد که با هماهنگی به عمل آمده با مراجع ذیصلاح در صورت عدم مراجعه و پیگیری از سمت مالکین ، مراتب صورتجلسه و به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.

وی جمع آوری انشعابات غیر مجاز را از دو جهت حائز اهمیت دانست و افزود : با جمع آوری انشعابات غیر مجاز ، آبرسانی از لحاظ کمی و کیفی در شرایط مطلوب باقی خواهد ماند و همچنین میزان درآمد شرکت از فروش آب افزایش می‌یابد که تاثیر بسزایی در کاهش مشکلات مالی و خدمت رسانی مطلوبتر بدنبال خواهد داشت.

در پایان ایشان به این موضوع اشاره کرد : آب سرمایه ملی است و محافظت از این سرمایه وظیفه همه شهروندان است و خواست در صورت مشاهده انشعابات غیر مجاز و نصب پمپ بطور مستقیم بر روی شبکه آبرسانی ، ساده از کنار این موضوع عبور نکنند و ضمن تماس با سامانه ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب یاری رسان خدمتگزاران مردم شریف رفسنجان باشند .

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.