منو

ثبت نام بیش از ۲ هزار نفر از ورزشکاران در چهارمین المپیاد ورزشی محلات

دبیر چهارمین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان از ثبت نام بیش از ۲ هزار نفر از ورزشکاران در المپیاد محلات 1402خبر داد.

۲۶ تیر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار ،علیرضا رفیعی دبیر چهارمین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان در آیین رونمایی پوستر این المپیاد اذغان کرد:این دوره از المپیاد ورزشی محلات رفسنجان با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و شناسایی استعدادهای ورزشی با مشارکت ۲۷ هیات ورزشی در ۴۰ رشته آغاز خواهد شد .

وی افزود: اولین و دومین دوره المپیاد ورزشی محلات باحضور هشت رشته ورزشی برگزار شد که خوشبختانه بانگاه مثبت شهردار جوان و ایجاد باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان سومین دوره با حضور ۱۵۰۰ ورزشکار و همکاری ۲۰ هیات ورزشی در ۲۳ رشته برگزار شد .

علیرضا رفیعی تاکیدکرد: تاکنون بیش از دو هزار ورزشکار در سامانه ثبت‌نام چهارمین المپیاد ورزشی محلات رفسنجان ثبت نام کردند که میتوان گفت این دوره با مشارکت پنج برابری رشته های ورزشی نسبت دوره اول برگزار خواهد شد.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات جناب آقای حسین پور محمدی مدیرعامل سابق باشگاه ورزشی شهرداری گفت: آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای جناب آقای محمد رضا سلمانی سرپرست جدید باشگاه ورزشی شهرداری رفسنجان را از خداوند متعال داریم .

در ادامه این آیین سید حسین رحیمی رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان تصریح کرد:خوشبختانه با مدیریت جهادی شهردار، شهرداری رفسنجان در عرصه های گوناگونی به فعالیت میپردازد گفتنی است در حال حاضر ۱۳۰ پروژه عمرانی در سطح شهر درحال اجرا است.

سید حسین رحیمی با اشاره به اینکه برای ایجاد جامعه مفید به شهروندانی سالم و با نشاط نیاز داریم، گفت: برگزاری اینگونه المپیادهای ورزشی و ارج نهادن به ورزشکاران نونهال و نوجوان در مسیر زندگی آنها و آینده جامعه انعکاس خوبی به همراه خواهد داشت.

وی در آخر عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم در انجام رسالت شورای اسلامی شهر و خدمت به مردم عزیز و شهیدپرور رفسنجان موفق باشیم.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.