منو

آقای جلالی، واقعیت را به مردم بگویید

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

تارنمای خبری ایستار//اخیرا و با نزدیک شدن به انتخابات مجلس ، نماینده رفسنجان در اقداماتی پوپولیستی و عوامفریبانه ،دیدارهایی را با برخی مسوولین رده پایین وزارتخانه ها به اسم پیگیری امور حوزه انتخابیه ترتیب داده است.

توضیح این نکته که برگزار کنندگان جلسات با نماینده ،هیچگاه در سطح وزیر و یا حتی معاون وزیر که قدرت اجرایی دارند ،نبوده اند و همگی در حد رئیس اداره و رئیس گروه هستند را به وقت مقتضی می‌سپاریم.

در جديدترين مورد ایشان اعلام کرده اند که دستور رئیس جمهور مبنی بر اجرایی شدن خط لوله آب به رفسنجان بر زمین مانده است. اول اینکه بر زمین نمانده است.

ثانیا اینکه ، کاش ایشان اعلام کنند که باند نورچشمی های ایشان در شرکت مس که از روز اول حامی شان بوده اند و هنوز هم بدنبال بازگرداندن آنها در مناصب شرکت مس هستند، گروکشی نموده‌اند و کلیه پروژه های حمایتی شهرستان را علی رغم صورتجلسات تنظیمی قبلی قفل نموده اند.

شاید ایشان حق دارند که به چیزی غیر از انتخابات و برنامه ریزی های انتخاباتی فکر نکنند ،اما مردم هم حق دارند واقعیت‌ها را بدانند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.