منو

۱۵۶ داوطلب انتخابات مجلس در رفسنجان پیش ثبت‌نام کردند

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان با اشاره به اینکه 156 داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در مرحله پیش ثبت‌نام اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: از این تعداد 130 نفر آقا و 26 نفر خانم هستند.

۲۵ مرداد ۱۴۰۲

 به گزارش ایستار، دکتر مجید دهقانی با اشاره به اینکه پیش ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در رفسنجان هم از 16 مردادماه به مدت یک هفته انجام شد اظهار کرد: در این مدت 156 نفر پیش ثبت نام را انجام دادند که از این تعداد 130 نفر آقا و 26 نفر خانم هستند و این استقبال گسترده نشان دهنده زنده بودن و پویا بودن فضای سیاسی در این شهرستان است.
وی افزود: رفسنجان دومین شهرستان در استان کرمان از لحاظ آمار بالای پیش ثبت نام داوطلبین است
دکتر دهقانی بیان کرد: حضور 17 درصدی بانوان در عرصه پیش ثبت نام های رفسنجان در سطح استان کرمان حایز اهمیت است که نشان از پویایی، فعالیت و احساس مسئولیت بانوان شهرستان در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی شهرستان می باشد.
دهقانی همچنین ادامه داد: 42 درصد افرادی که در پیش ثبت نام های رفسنجان شرکت کردند جوانان بین 30 تا 40 سال را شامل می شود که اگر گستره سنی را تا 45 سال افزایش دهیم این درصد عدد 67 درصد را نشان می دهد؛ این امر حاکی از آن است که قشر جوان و تحصیل کرده شهرستان در بزنگاه های حساس همیشه در صحنه بوده و آماده مسیولیت پذیری، کار و فعالیت در راستای اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: از بین پیش ثبت نامی های حوزه انتخابیه رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی 26 نفر دارای مدرک دکتری، 102 نفر کارشناسی ارشد، 16 نفر کارشناسی و 9 نفر تحصیلات حوزوی را دارا هستند.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری رفسنجان خاطرنشان کرد: 22 درصد از آمار پیش ثبت نامی ها در رفسنجان دارای سابقه ایثارگری هستند که حضور این افراد در این بخش هم قابل تقدیر است و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تاثیرگذار است و مجموعه اصحاب رسانه در افزایش مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات نقش کلیدی دارند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.