منو

موکب خاتم خاتم الانبیا‌ ٕ (ص)برای هفتمین سال میزبان عاشقان حسینی میشود

علی میربابایی عنوان کرد:موکب خاتم الانبیا ٕ (ص)رفسنجان برای هفتمین سال در صحن عقیله بنی هاشم میزبان زائران حسینی خواهد بود.

۲۶ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، علی میربایایی مدیر موکب خاتم الانبیا ٕ (ص)در نشست خبری روز چهارشنبه 25 مرداد 1402 با اشاره به اینکه خداوند را شاکریم که موکب خاتم الانبیا ٕ برای هفتمین سال میزبان زائران اربعینی در کربلای معلی است، اذغان کرد:اربعین امسال همانند سال های گذشته در صحن عقیله بنی هاشم در سه وعده صبحانه، ناهار و‌ شام پذیرای زائران حسینی خواهیم بود و همچنین با همکاری قنادان رفسنجانی و چایخانه موکب خاتم الانبیا(ع) هر عصر در میان زائران کیک یزدی و چایی توزیع خواهد شد .

مدیر موکب خاتم الانبیا ٕٕ(ع)  گفت: موکب خاتم الانبیا ٕ (ص)با راه اندازی کارخانه یخ و نانوایی روزانه در بین مواکب نان و قالب های یخ ۲۵ کیلویی توزیع خواهد کرد و امسال هم مانند سال گذشته با همکاری بسیج جامع پزشکی به زائرین خدمات پزشکی ارائه خواهد شد.

علی میربابایی در زمینه‌ی عملکرد موکب در یک سال گذشته عنوان کرد: در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) با برپایی موکب در میدان ولی‌عصر (عج) به مدت سه شب ده هزار پرس غذا توزیع شد و همچنین در اعیاد شعبانیه و غدیر با پخت کیک و توزیع غذا از مردم شهرستان پذیرایی کردیم .

وی افزود: در نیمه شعبان ، میلاد امام حسن مجتبی (ع) در ماه رمضان، عید نوروز و در این ایام بیش از ۵۵۰ سبد کالا در بین نیازمندان شهرستان توزیع شد .

در پایان گفت: اگر امسال فضای مناسب در اختیار موکب قرار دهند و با ظرفیت ۱۵۰۰ نفر اسکان زائرین اربعین را انجام خواهیم داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هشت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.