منو

قالیچه مزین به تصویر بیست و سه نفر از آزادگان رونمایی شد

قالیچه مزین به تصویر بیست و سه نفر از آزادگان در سالروز بازگشت آزادگان به میهن در تالار خیام دانشگاه ولی‌عصر(عج) رونمایی شد.

۲۶ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،قالیچه دستباف مزین به تصویر بیست و سه نفر از آزادگان در مراسم گردهمایی آزادگان شهرستان رفسنجان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن در تالار خیام دانشگاه ولی‌عصر(عج) رونمایی شد.

این اثر ماندگار توسط هنرمند رفسنجانی «عصمت رمضانی» همسر آزاده محمد بابایی بافته شده است.

گفتنی است؛۲۳ نفر ، گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی بودند که در جریان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۱ به اسارت نیروهای عراقی درآمدند. این گروه کم سن و سال بین ۱۳ تا ۱۷ سال سن داشتند و اکثراً از تیپ ثارالله کرمان اعزام شده بودند و در اردیبهشت ۱۳۶۱ در مرحله مقدماتی عملیات بیت‌المقدس در مناطق مختلف جبهه اسیر شدند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.