منو

شهردار رفسنجان: تشکیل شورای محلات، مشکلات چندین ساله محلات را رفع کرد

مجید کهنوجی شهردار رفسنجان گفت:شهرداری رفسنجان برای نخستین بار در کشور طرح تشکیل شورای محلات اجرا کرد. ثمره این طرح، اجرای پروژه‌هایی بود که سال‌ها معطل مانده بود اما با نمایندگان مردمی این مسائل رفع شد.

۲۹ مرداد ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار، مجید کهنوجی  در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه شهرستان رفسنجان اظهار کرد: شیفت شب را در شهرداری رفسنجان فعال کردیم و جمعه‌ها بیشتر از روزهای دیگر هفته کار می‌کنیم. درست است مردم می‌بینند اما از اصحاب رسانه تقاضا دارم این موضوعات را در راستای جهاد تبیین و افزایش امید در مردم، روایت کنند.

وی افزود: هیچ محله‌ای نیست که بحث پارک و بوستان در آن احداث نکرده باشیم. در حوزه فرهنگی، هنری، اجتماعی و ورزشی افرادی متخصص را منصوب کردیم که مدیریت و تلاش کنند. شهرداری را فقط منحصر به عمرانی ندیدیم.

کهنوجی با اشاره به کسب رتبه نخست درآمد پایدار توسط شهرداری رفسنجان در استان، ادامه داد: در بحث اجرای محله‌محوری در شهرداری رفسنجان  برای نخستین بار در کشور این طرح را اجرا کرد. ثمره این طرح، اجرای پروژه‌هایی بود که سال‌ها معطل مانده بود اما با نمایندگان مردمی این مسائل رفع شد.

شهردار رفسنجان بیان کرد: بلوار شهید جمالی در شهرک فرهنگیان توسط کمک شورای محله آزاد شد، گلزار شهدای خلیل‌آباد با کمک و مشارکت مردم احداث شد. خواسته مردم را در موضوعات شهری تا جایی که توانستیم برآورده کردیم و از خود مردم نیز کمک گرفتیم.

کهنوجی با تأکید بر این‌که شهر رفسنجان تبدیل به کارگاه بزرگ عمرانی شده است، تصریح کرد: ساماندهی رودخانه، جابجایی مهمان‌شهر، احداث دهکده ورزشی، گره‌هایی که در بلوارهای شهری باز شده است و در اینجا به پرسنل شهرداری خداقوت می‌گویم.

شهردار رفسنجان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از تلاش اصحاب رسانه برای انعکاس فعالیت‌های شهرداری، تصریح کرد: از جمع امروز اصحاب رسانه هیچ گلایه ندارم و خداقوت می‌گویم. انصافاً باانصاف بودند و دنبال حاشیه نیستند. اما برخی دوستان با تمام قوا به میدان آمده‌اند و هنوز هم قضیه را رها نکرده‌اند، حتی پیش رئیس جمهور هم رفته‌اند و آنجا می‌گویند دولتمردان شما در رفسنجان از ما شکایت کرده‌اند.

کهنوجی اضافه کرد: با افتخار می‌گوییم جای قلدری تمام شده و شما اصحاب رسانه را خراب می‌کنید. این افراد چهره کسانی که به‌عنوان پیشانی جهاد تبیین فعالیت دارند را مخدوش می‌کنند، ما به افتخار می‌گوییم هر جا می‌خواهید بروید. شما در نقاب خبرنگاری هر غلطی می‌خواهید انجام می‌دهید و با افتخار می‌گویم امروز در این جلسه جای این افراد نیست شما چهره خبرنگار را خراب کرده‌اید. حالا که انتخابات نیست و کهنوجی کاندیدا نشد دیگر چرا تخریب می‌کنید؟


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.