منو

سخنگوی ستاد اربعین حسینی در استان کرمان خبر داد: اختصاص دو پرواز و یک رام قطار برای انتقال زائران کرمانی اربعین حسینی

با مصوبه ستاد استانی اربعین حسینی، دو پرواز، یک رام قطار و سه نوع اتوبوس انتقال زائران کرمانی پیاده‌روی اربعین را انجام می‌دهند.

۲۹ مرداد ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، رحمان جلالی با اشاره به ناوگان‌های هوایی، ریلی و زمینی در نظر گرفته شده برای حمل و نقل زائران در اربعین امسال عنوان کرد: در حوزه حمل و نقل هوایی، دو شرکت هواپیمایی در روزهای جمعه و شنبه از کرمان به مقصد بغداد و نجف پرواز خواهند داشت. وی همچنین از مکاتبه استاندار کرمان با وزیر راه و شهرسازی برای افزایش پروازهای استان به مقصد اهواز و نجف خبر داد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: در ناوگان ریلی، یک رام قطار در تاریخ اول شهریور ماه به مقصد خرمشهر در نظر گرفته شده که تاریخ برگشت آن ۹ شهریور ماه خواهد بود، ضمناً برای جابجایی زائران از پایانه ریلی خرمشهر تا مرز هم، ریل‌ باس‌هایی در نظر گرفته شده که به صورت رایگان جابجایی زائران را انجام می‌دهند.

جلالی بیشترین زائر متقاضی را در بخش ناوگان زمینی عنوان کرد و با اشاره به تدارک سه نوع اتوبوس برای جابجایی زائران گفت: اتوبوس‌های وی‌آی‌پی ۲۲ نفره با قیمت مصوب یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، اتوبوس‌های کلاسیک ۳۵ نفره با قیمت یک میلیون و ۵۰ هزار تومان و اتوبوس‌های معمولی ۴۴ نفره با قیمت ۷۷۱ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: به هیچ وجه در هیچ کدام از ناوگان‌های هوایی، ریلی و زمینی فروش بلیط به صورت دربستی نخواهیم داشت.

سخنگوی ستاد اربعین حسینی در استان کرمان همچنین از آمادگی اردوگاه شهید سلیمانی لشکر ثارالله، موقعیت شهید کازرونی، برای پذیرش زائران کرمانی در بحث اسکان و تغذیه خبر داد و افزود: زائران می‌توانند خودروی شخصی خود را در پارکینگ‌های قرارگاه پارک کنند و با خودروهای در نظر گرفته شده تا مرز منتقل شوند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.