منو

پنجمین تور صنعت و رسانه شهرستان رفسنجان برگزار شد

۱۳ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش ایستار، پنجمین تور صنعت و رسانه به همت انجمن کارآفرینان و خانه مطبوعات شهرستان رفسنجان برگزار شد.

اصحاب رسانه شهرستان در ابتدا از کارگاه صنایع فلزی میرزاحسینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و اشتغالزایی ۱۲ نفر بازدید کردند که در این کارگاه المان ها، نیمکت های داخل پارک ها و پیاده روها و چراغ راهنماهای هوشمند سطح شهر تولید میشود.

در ادامه تور صنعت و رسانه، از کارخانه پارسی شکرانه که از سال 1385 با اشتغالزایی 10نفر راه اندازی و اکنون پس از گذشت 17 سال با اشتغالزایی 37 نفر و ظرفیت تولید روزانه هشت تن قند و شکر همچنان مشغول به فعالیت است بازدید کردند.

کارخانه محصولات نگین رفسنجان یکی دیگر واحد تولیدی مورد بازدید تور صنعت و رسانه بود. این کارخانه در حال حاضر با اشتغالزایی ۳۷ نفر و ظرفیت تولید روزانه ۹ تن انواع‌کلمپه ها، ویفر و بیسکویت محصولات خود را علاوه بر ارسال به سراسر کشور  به کشور های همسایه صادر میکند.

در پایان از کارخانه ریما آلومین که با اشتغالزایی 8 نفر رنگ آمیزی دستگاه های رباط و برشکاری مونتاژ را انجام می دهد که محصولات آن به شهرهای یزد، زاهدان، اصفهان و شیراز ارسال می شود بازدید کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.