منو

سه طرح در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان افتتاح شد

سه طرح عمرانی شامل خوابگاه دخترانه، فرهنگسرای نیایش و نیز چایخانه حضرت امام رضا(ع) در دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان مورد بهره برداری قرار گرفت.

۱۳ شهریور ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار،با حضور مسیولین شهرستان از حمله مهندس حسین رضایی فرماندار، دکتر رنجبر کریمی رییس دانشگاه ولیعصر،  حجت الاسلام عسکری امام جمعه شهرستان، خیران و جمعی دیگر از مسیولین این آیین برگزار شد و پس از آن مراسم تجلیل از خیران دانشگاه در محل تالار خیام دانشگاه ولیعصر برگزار شد.

نخستین طرح مورد افتتاح چایخانه حضرت امام رضا(ع) جنب گلزار شهدای دانشگاه بود که افتتاح شد.حضور خادمان رضوی و حمل پرچم حرم حضرت رضوی در این مکان حال و هوای امام رضایی را در دل شرکت کنندگان جاری و ساری کرد.

دومین طرح هم فرهنگ سرای نیایش در ۲۷۰ مترمربع است که بامشارکت منور صبوری فرزند خیر نیکوکار حاج محمد صبوری به نیابت از فرزند مرحومش محمدحسن مرشدی در سال ۱۳۹۷ شروع به ساخت شد.این پروژه با بودجه های متمرکز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درسال ۱۴۰۲ تکمیل و درشهریورماه این سال به بهره برداری رسید.

خوابگاه دخترانه پری شمسی با متراژ ۳ هزار و ۷۰۰ متر مربع در سال ۹۱ با کمک مالی خیر حاجیه خانم پری شمسی همسر نیکوکار مرحوم حاج محمد صبوری احداث شده که اجرای این طرح با پیگیری فرزند شان حاج محمد صبوری شروع شد.

ضمن اینکه با مساعدت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از محل اعتبار هدایای مقام معظم رهبری، بودجه های متمرکز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوبات سفر ریاست جمهوری سال ۱۴۰۱  این خوابگاه با اعتبار بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال تکمیل و در شهریور ماه ۱۴۰۲ به بهره برداری رسید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.