منو

کلنگ زنی مدرسه ۹ کلاسه خیرساز در رفسنجان

مدرسه ۹ کلاسه خیرساز با حضور مسئولین در خیابان امیرکبیر غربی رفسنجان کلنگ زنی شد.

۲۲ شهریور ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار ، صبح امروز با حضور فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مسئولین و خیرین کلنگ یک مدرسه در خیابان امیرکبیر غربی رفسنجان بر زمین زده شد.

علی بهشتی پور فرزند خیر گرانقدر حاج ایرج بهشتی پور در خصوص این مدرسه اظهار داشت: مدرسه ۹ کلاسه در دو طبقه با زیربنای ۱۲۰۰ متر مربع با مشارکت خیر و اداره نوسازی مدارس امروز کلنگ زنی و امیدواریم در اسرع وقت به بهره برداری برسد.

وی افزود: زمین این مجموعه از زمین های دولتی وابسته به اداره مسکن و شهرسازی با کاربری آموزشی است که در اختیار آموزش و پرورش قرار داده شده است.

بهشتی پور در خصوص نقش شهرداری و شورای شهر رفسنجان در اجرای این پروژه عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر در همه عرصه ها پشتیبان آموزش و پرورش بوده و همکاری داشته اند و در این پروژه شهردار و اعضای شورای شهر قول همکاری مساعد دادند.

 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.