منو

ساکت به قولش عمل کرد و طلسم مس را شکست!

ساکت الهامی به قولی که درباره تیمش داده بود، عملکرد کرد و توانست در هفته پنجم یک برد شیرین را مقابل آلومینیوم اراک به دست بیاورد.

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار به نقل از ورزش سه، در یکی از بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر مس رفسنجان موفق شد در خانه خود از پس آلومینیوم با نتیجه دو بر صفر بربیاید و اولین 3 امتیاز فصل را به دست بیاورد. مسی‌ها در 4 هفته ابتدایی لیگ نتایج چندان خوبی نگرفته بودند، اما در همه روزهای سخت نارنجی پوشان، ساکت الهامی سرمربی این تیم یک وعده بزرگ به هواداران تیمش می‌داد و آنهم شروع روند خوب مس از هفته پنجم و بعد از تعطیلی لیگ برتر بود.

الهامی در نشست‌های خبری خود وعده داده بود که روند موفقیت تیمش از بازی با آلومینیوم اراک شروع می‌شود و همین اتفاق هم رخ داد تا او به وعده بزرگ خود با برد دلچسب در رفسنجان عمل کرده باشد.

سرمربی مس رفسنجان ضمن تحقق وعده خود توانست یک طلسم عجیب را هم در مس بشکند. مسی‌ها که چهارمین فصل حضور در لیگ برتر را پشت سر می‌گذارند، همواره شروع خوبی در مسابقات نداشتند و جالب است که بدانید همیشه اولین برد آنها در سه فصل گذشته در هفته ششم به دست آمده بود (به غیر از کسب برد 3 بر صفر با حکم انضباطی در لیگ بیست و یکم).

حالا ساکت الهامی و شاگردانش موفق شدند در لیگ بیست و سوم این طلسم را زودتر از هفته ششم بشکنند و در هفته پنجم اولین پیروزی فصل را کسب کنند. اتفاقی ویژه که می‌تواند نوید روزهای بهتری را برای نارنجی‌های لیگ برتر بدهد.

مس رفسنجان امسال با تلفیقی از چهره‌های باتجربه و جوان و با هدایت الهامی به روزهای بهتری می‌اندیشد. آنها بی‌شک در ادامه مسابقات حرف‌های بیشتری هم برای گفتن خواهند داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.