منو

کاپیتان سابق سپاهان، مرد اول نارنجی‌ها

جذب جلال علی‌محمدی، کاپیتان سابق سپاهان، یکی از مهم‌ترین تحرکات ساکت الهامی برای بازسازی و تقویت مس رفسنجان بود.

۰۱ مهر ۱۴۰۲

به گزارش ایستار،علی‌محمدی که در مس شماره ٩٩ بر تن می‌کند، در مصاف روز گذشته برابر آلومینیوم اراک ستاره تیمش بود.

نبض بازی نارنجی‌پوشان رفسنجانی در این دیدار به علی‌محمدی، کاپیتان فصل گذشته سپاهان، سپرده شده بود.

این بازیکن که یک خط جلوتر از مدافعین وظیفه بازی‌سازی را برعهده داشت، به خوبی توانست از پس این مسئولیت برآید و به بازی تیمش نظم داد. ضمن اینکه با آمادگی بالای بدنی و ذهنی در بخش هجومی نیز حضور فعال داشت. او بود که با حضور به موقع خود روی یک توپ برگشتی پشت محوطه جریمه آلومینیوم و شوت به دروازه، از مدافعین پنالتی گرفت. این پنالتی که توسط شهباززاده به گل تبدیل شد، فشار را از روی ساکت و شاگردانش پس از چند هفته در دقیقه ١١ مسابقه برداشت و در نیمه دوم هم خرید باتجربه و جدید رفسنجانی‌ها روی توپ‌ربایی رامتین سلیمان‌زاده و پاس دقیق او هوشمندانه گل دوم را با یک ضربه فرصت‌طلبانه به ثمر رساند.

علی‌محمدی حالا به رهبر نارنجی‌ها در میانه میدان بدل شده و بی‌شک باز شدن پای او به گلزنی پس از مدت زمانی طولانی نوید روزهای بسیار خوشی را برای این بازیکن و مس رفسنجان و البته ساکت الهامی در بازی‌های پیش رو می‌دهد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + هجده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.