منو

آمار شگفت‌انگیز برای اولین برد مس رفسنجان!

122 کیلومتر دویدندآمار شگفت‌انگیز برای اولین برد مس رفسنجان!

۰۲ مهر ۱۴۰۲

 

به گزارش ایستار به نقل از ورزش سه نارنجی پوشان فوتبال ایران پنجشنبه شب در هفته پنجم لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک به میدان رفتند و توانستند با نتیجه دو بر صفر به برتری برسند. اتفاق ویژه در جریان این مسابقه دوندگی بالای بازیکنان مس رفسنجان است که در نهایت منجر به کسب 3امتیاز شیرین برای این تیم شد.

بر اساس داده‌های GPS مس رفسنجان که در اختیار خبرنگار ما قرار گرفته روی هم رفته بازیکنان این تیم حدود 122 کیلومتر در این مسابقه مسافت پیمودند که یک آمار فوق العاده در لیگ برتر محسوب می‌شود.

در بین شاگردان ساکت الهامی سه نفر نزدیک به 12 کیلومتر در طول مسابقه دوندگی داشتند و سایر بازیکنانی که بیش از 80 دقیقه در زمین حاضر بودند بالای 10 کیلومتر مسافت را پیموده‌اند که البته برخی از آنها دوندگی‌شان به بالای 11 کیلومتر هم می‌رسد.

در کنار این مسئله باید به آمارهای خوب بازیکنان مس رفسنجان در اسپرینت اشاره کرد. بر اساس اطلاعات به دست آمده چند بازیکن نارنجی پوش در بازی اخیر بالای 30 اسپرینت داشته‌اند که یک اتفاق مهم به حساب می‌آید.

بی شک مسی‌ها با کسب اولین برد شرایط روحی بهتری دارند و با انگیزه بیشتری در ادامه لیگ برتر حاضر می‌شوند. ساکت الهامی رویاهای بزرگی را برای آینده مس در ذهن خود ترسیم کرده و برای کسب نتایج خوب در فصل جاری تیمش را آماده خواهد کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.