منو

شورای شهر رفسنجان سالم و پیگیر است/ شهردار بدون تعارف برای شهر کار می‌کند

رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان از مجموعه شورای شهر و مدیریت شهری رفسنجان قدردانی کرد.

۰۴ مهر ۱۴۰۲

 

به‌گزارش ایستار، حسین رمضانی‌زاده در جلسه شورای اسلامی شهر با ابراز خرسندی اظهار کرد: در رفسنجان هم شورای شهر شورای سالم و پای‌کار است و پیگیر حل مشکلات مردم و هم شهردار انصافاً بدون هر گونه تعارف در حال فعالیت و کار هستند و در جهت حل مشکلات شهرستان کمک می‌کنند.

وی افزود: وقتی تلاش و همت این بزرگواران را می‌بینیم سعی می‌کنیم به سهم خود و در حد توان خود به این عزیزان کمک کنیم.

وی با یادآوری انجام وظیفه مجتمع مس سرچشمه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود در شهرستان، بیان کرد: وظیفه ما این است که تمام تلاش خود را در زمینه احقاق حقوق عامه انجام دهیم.

رئیس دادگستری رفسنجان بر انجام دقیق و مطابق قانوان تمام مصوبات شورای شهر تأکید کرد و افزود: هم دادگستری و مجموعه‌های دستگاههای اجرایی و مدیریت شهری در امر پیشگیری شرح وظیفه قانونی و اعتبار برای آن‌ها تعریف شده و یا مجموعه مس در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، چند مسئول اعتباراتی داشته باشند و مسائل شهرستان را با یک حساب متمرکز مصوبات جلسات را به سرانجام برسانند.

رمضانی‌زاده تصریح کرد: اگر در امر پیشگیری می‌خواهیم موفق شویم باید همدلی بین مسئولین وجود داشته باشد.

رضایتمندی بیش‌از 80 درصد شهروندان از عملکرد شهرداری

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان نیز در این جلسه اظهار کرد: مجموعه شورای ششم دلسوز شهر است و با جدیت تمام کار در شهر را دنبال می‌کند و نهایت توان را برای خدمت به مردم گذاشته است.

حسین رحیمی با بیان این‌که مسئولیت‌ها کوتاه و زودگذر هستند، عنوان کرد: انصافاً اعضای شورای شهر نهایت وقت خود را در اختیار شورا گذاشته‌اند، شهردار محترم نیز در این مدت شبانه‌روز خدمت می‌کند.

وی با بیان این‌که در 130 نقطه شهر کار عمرانی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: علیرغم این‌که بودجه شورا 470 میلیارد بوده، مهندس کهنوجی برای سال اول 1000 میلیارد و امسال 2000 میلیارد بودجه برای شهرداری پیشنهاد دادند. شهرداری از محل دولتی حمایت آنچنانی نمی‌شود و لذا باید بودجه خود را درآمد کسب کند تا شهر را اداره کند.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان با اشاره به بازدیدهای اعضای شورا از سطح شهر و حضور در بین مردم، گفت: بیش‌از 80 درصد شهروندان از عملکرد شهرداری رضایت دارند و امیدواریم نزد خداوند متعال و ائمه معصومین(ع) و مردم شریف شرمنده نباشیم.

سیدحسین رحیمی در پایان سخنان خود بر تعاملات مناسب حوزه قضایی با مدیریت شهری جهت تسهیل در روند خدمت رسانی به شهروندان و حل مشکلات شهر تاکید کرد.

علیرضا محمدی دادستان شهرستان رفسنجان نیز در این جلسه ضمن ابراز همکاری و تشکر از مجموعه مدیریت شهری و شهردار، بر همراهی و همکاری با مجموعه مدیریت شهری تاکید کرد.

شایان ذکر است جلسه شورای شهر با حضور ، شهردار، رئیس راهنمایی و رانندگی، دادستان و رئیس دادگستری رفسنجان روز گذشته در صحن شورای شهر برگزار گردید


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 19 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.